+48.914189915

Okna aluminiowe

Stolarka aluminiowa rzadko stosowana jest w budynkach mieszkalnych lub domach jednorodzinnych. Głównie montowana jest w budynkach użyteczności publicznej, pomieszczeniach magazynowych czy budynkach przemysłowych. Profile aluminiowe wybiera się ze względu na wytrzymałość, można konstruować duże powierzchnie ramy, w których montuje się duże połacie szyb.

Stolarkę aluminiową można anodować na dowolne kolory czy lakierować proszkowo. Profile aluminowe są wysoko energooszczędnymi profilami, ponieważ wypełniane są materiałami termoizolacyjnymi. Okna aluminiowe łatwe są w pielęgnacji, nie wymagają odpowiednich środków do konserwacji w przeciwieństwie do stolarki pcw. Profile aluminiowe produkuje się z profili wytłaczanych ze stopów aluminium z dodatkiem magnezu i krzemu. Dzięĸi magnezowi okna mają wysoką wytrwałość, a krzem - twardość i odporność na korozję.

Okna aluminiowe Vetrex

Nasza oferta zawiera okna aluminiowe firmy Vetrex. Okna aluminiowe Vetrex to wysokiej jakości stolarka aluminiowa, którą dzielimy na systemy aluminiowe:

Systemy aluminiowe wyposażone są dodatkowo w akcesoria do montażu i nowoczesnego wykończenia stolarki. Producent stolarki aluminiowej zadbał o bezpieczeństwo, estetykę i energooszczędność okien i drzwi aluminiowych.