+48.914189915

2020-12-04

Drzwi Porta dostępne od zaraz


Drzwi Porta dostępne od zaraz

Nasza firma współpracuje z producentem drzwi wewnętrznych firmą Porta, która w chwili obecnej dysponuje modelami drzwi dostępnych w magazynie do natychmiastowej sprzedaży. Do Państwa dyspozycji mamy następujące modele drzwi:

Oferta dotyczy wyłącznie wybranych skrzydeł Verte G i Verte C z ościeżnicami regulowanymi PORTA SYSTEM w kolorze białym Portadecor. Jeśli zdecydują się Państwo na drzwi Verte G, to otrzymają Państwo klamkę gratis! (dotyczy wybranych modeli klamek).

Załączamy aktualne stany magazynowe drzwi PORTA wraz z pełną dokumentacją techniczną i cenową:

Zapraszamy do naszych biur handlowych w Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15) i Szczecinie (ul. Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11), gdzie nasi pracownicy udzielą Państwu na miejscu informacji o danym stanie magazynowym wybranego modelu oraz jego jak najszybszej wysyłce.

Drzwi wewnętrzne PORTA to polski producent z wieloletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, technicznych i łamanych suwnych. Drzwi charakteryzują się solidnym wykonaniem, ciekawym i nowoczesnym wzornictwem oraz bogatą kolorystyką. Nasza firma poleca Państwu również profesjonalny montaż zakupionych u nas drzwi wykonywanych przez naszą doświadczoną ekipę montażową.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty, gdyż na drzwi naszego producenta nie trzeba czekać, a remonty mieszkań przed świętami wymagają szybkiej realizacji.

Polecamy.

«powrót