+48.914189915

2020-01-27

System ciepłego montażu bramy


System ciepłego montażu bramy

System ciepłego montażu bramy garażowej ma za zadanie wyizolowanie elementów stycznych bramy z murem. Takie rozwiązanie ma na celu zredukowanie energii niezbędnej do ogrzania garażu, a przede wszystkim zmniejszenie strat cieplnych w budynku.

Ciepły montaż bram garażowych ma zastosowanie zarówno przy pierwszym montażu bramy, jak i przy termomodernizacji. Wielokrotnie pisaliśmy, że prawidłowo wykonany montaż jest równie ważny, jak sam produkt, nawet ten z najlepszymi parametrami izolacji termicznej. Dzięki innowacyjnej metodzie montażu można spełnić oba warunki.

Firma Krispol przy ciepłym montażu zastosowała dodatkowe uszczelki poprawiają uszczelnienie po obwodzie bramy oraz specjalnie wyprofilowany twardy styropian EPS. W końcowym efekcie, system ciepłego montażu poprawia izolację dla węzła o około 30%, natomiast dla całej bramy do 20%.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży bram Krispol. Od początku naszej działalności w branży stolarki otworowej stawialiśmy na najlepszą metodę montażu naszych produktów, czyli ciepły montaż.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się w naszą ofertą bram garażowych i przemysłowych firmy Krispol na naszej stronie w zakładce - produkty.

Więcej o systemie ciepłego montażu bram Krispol uzyskają Państwo osobiście w naszych biurach handlowych w Goleniowie (Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15) i w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11).

Polecamy.

«powrót