+48.914189915

2019-10-31

Rolowane bramy przemysłowe


Rolowane bramy przemysłowe

Nasza firma poleca Państwu wysokiej jakości bramy garażowe firmy Krispol. W szczególności polecamy rolowane bramy przemysłowe, które idealnie sprawdzają się w obiektach przemysłowych typu: hale, magazyny, parkingi podziemne, hangary itp.

Rolowane bramy przemysłowe wyróżnia ich specyficzna konstrukcja, której pancerz bramy zwijany jest na wał umieszczony nad otworem. Dzięki temu rozwiązaniu przestrzeń pod sufitem hali pozostaje wolna. Takie rozwiązanie ważne jest dla tego rodzaju biznesu, gdzie kluczową sprawą jest wysokość pomieszczeń. Następną cechą tego rodzaju bram jest ich funkcjonalność. Tego rodzaju bramy muszą być lekkie, wytrzymałe i odpowiednio dopasowane do powierzchni. Z racji częstego użytkowania muszą także posiadać dobrej jakości napędy do bramy, które będą niezawodne w każdych warunkach pracy.

Nasza firma poleca Państwu rolowane bramy przemysłowe:

W ofercie posiadamy bramy ocieplone, które zbudowane są z profili wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione na całym obwodzie. Dzięki temu taka brama zapewni najlepsze parametry izolacji termicznej. Natomiast bramy nieocieplone zbudowane są z jednościennych profili stalowych lub aluminiowych. Tego rodzaju brama wymagana jest w tych pomieszczeniach, gdzie nie wymagana jest izolacja termiczna.

W skład rolowanych bram przemysłowych stalowych wchodzą następujące modele:

W skład rolowanych bram przemysłowych alumniowych wchodzą takie modele jak:

Nasza firma zaprasza przedsiębiorstwa przemysłowe do zapoznania się z naszą bogatą ofertą bram przemysłowych firmy Krispol. Polecamy Państwu również profesjonalny montaż każdego produktu zakupionego w naszej firmie.

Zapraszamy do ścisłego kontaktu z naszymi biurami handlowymi w dwóch miejscowościach:

Polecamy.

«powrót