+48.914189915

2019-07-31

Jak skutecznie walczyć z upałami?


Jak skutecznie walczyć z upałami?

Walka z upałami to walka z naturą. Dlatego czasami przegrywamy tą walkę. Ale są pewne sposoby na łatwą i skuteczną walkę z upałami panującymi również w naszych mieszkaniach czy domach. Czasami proste zabiegi skutecznie obniżą temperaturę w naszych pokojach, gdzie śpimy czy przebywamy na co dzień. Oczywiście w okresie największych upałów gotujemy sporadycznie i krótko, aby nie wytwarzać dodatkowego ciepła z kuchenki. Mniej korzystajmy z urządzeń elektrycznych, głównie z komputerów i telewizora, które emitują najwięcej ciepła. Do szybkich sposób należy również zakup przenośnych wiatraków i klimatyzatorów.

Do bardziej zaawansowanych sposobów należy montaż rolet i żaluzji zewnętrznych. Rolety jak i żaluzje zewnętrzne opuszczamy do końca podczas słonecznego dnia. Nasza firma preferuje rolety firmy Portos, polskiego producenta rolet nastawnych, podtynkowych i standard. Oferujemy również montaż rolet zakupionych w naszej firmie. Doświadczone ekipy montażowe w szybki i funcjonalny sposób stworzą w Państwa domach oazę chłodu. Dodatkowym atutem montaży rolet jest zabezpieczenie mieszkania przed włamaniem i hałasem.

Zachęcamy do czytania innych porad zamieszczanych na naszym blogu oraz zapoznania się z naszą szeroką ofertą stolarki okiennej i drzwiowej, bram garażowych oraz rolet.

Zapraszamy.

«powrót