+48.914189915

2019-03-27

Z nami zaoszczędzi każdy


Z nami zaoszczędzi każdy

Nasza firma, jako autoryzowany salon sprzedaży okien Premium firmy Vetrex, w swojej ofercie posiadają najwyższej jakości okna energooszczędne. W szczególności polecamy okno V90+. Jest to system okienny o nowoczesnym wyglądzie i najlepszych parametrach izolacji termicznej. Do jego wyprodukowania zastosowano zaawansowane technologie, które bardzo mocno wzbudziły zainteresowania zarówno klientów indywidualnych, jak i architektów oraz inwestorów budowlanych.

Okno Premium V90+ to 6-cio komorowy (90 mm) profil klasy A, czyli grubość ścianek zewnętrznych wynosi min. 2,8 mm, co gwarantuje stabilność, odporność na uszkodzenia i zmiany temperatur. Przy profilu A otrzymamy również najlepsze parametry izolacji akustycznej o współczynniku 34 (-2; -6). Profile zaopatrzone są w klin izolacyjny oraz potrójny układ uszczelek z uszczelką środkową, co jeszcze bardziej zwiększa parametry izolacji termicznej. Ponadto zastosowano wzmocnienia ze stali ocynkowanej o grubości 1,5 mm w ramie, a w skrzydle 1,8 mm z sześciokrotnym zagięciem.

W systemie V90+ zastosowano również okucia ROTO NT DESIGNO z krytą stroną zawiasową, co przekłada się na walory estetyczne, a mocne okucie potrafi udźwignąć skrzydło o wadze nawet do 150 kg. Dzięki tym okuciom okno V90+ idealnie nadaje się do dużych przeszkleń oraz ciężkich, antywłamaniowych, energooszczędnych lub dźwiękochłonnych pakietów szybowych. W ramach energooszczędności zastosowano również listwę podparapetową z uszczelką, która jeszcze bardziej zwiększa izolacyjność termiczną i akustyczną.

Okna energooszczędne to idealny produkt dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród architektów i inwestorów budowlanych dla których liczy się każda forma zachowania energooszczędności podczas budowy.

Zatem zachęcamy wszystkich inwestorów i architektów do zapoznania się z naszą ofertą okien Premium. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15) i w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11).

Zapraszamy na wiosenne zakupy okien Premium!

«powrót