+48.914189915

2019-03-20

Modne i praktyczne drzwi do wnętrza


Modne i praktyczne drzwi do wnętrza

Drzwi wewnętrzne bardzo często wybieramy pod wpływem promocji w markecie budowlanym. Dla większości z nas najważniejsze są drzwi zewnetrzne, które muszą spełniać kilka funkcji, głównie antywłamaniową. Drzwi wewnętrzne traktujemy troszeczkę po macoszemu i jak musimy, to zmuszamy się do ich kupna. Niestety, na miejscu okazuje się, że nie pasują do naszego wnętrza i aranżacji w pokoju. Dlatego nasza firma zachęca Państwa do przemyślanego zakupu drzwi wewnętrznych.

Nasi pracownicy w obu salonach handlowych pomogą Państwu w wyborze najmodniejszych wzorów i trendów jakie obowiązują w danym sezonie. Drzwi do wewnątrz muszą być praktyczne i modne. Praktyczne, ponieważ mają stanowić wyposażenie pomieszczenia, zachować maksimum prywatności i zapewnić ciszę oraz spokój. Natomiast modne drzwi podkreślą nasz gust i styl. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi do każdego stylu: klasycznego, nowoczesnego czy uniwersalne. Nie zabraknie również drzwi z przeszkleniem małym, średnim czy dużym oraz bez przeszklenia w najmodniejszych kolorach sezonu. Tak bogatą ofertę drzwi wewnętrznych może jedynie zagwarantować nasz producent drzwi - firma PORTA.

W naszych biurach handlowych w Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15) i w Szczecinie (ul. Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11) uzyskają Państwo pełną ofertę drzwi wewnętrznych. Oferujemy Państwu zakup i profesjonalny montaż zakupionych drzwi w naszej firmie.

Zróbmy sobie prezent na wiosnę w postaci modnych drzwi wewnętrznych!

Czekamy na Państwa pomysły!

«powrót