+48.914189915

2018-12-28

Montaż okien o każdej porze roku


Montaż okien o każdej porze roku

Aktualnie mamy zimę, która jest łagodna i mało przypomnina srogą porę roku. Z tej sposobności cieszy się cała branża budowlana, a w szczególności stolarki otworowej. Dlaczego? Dlatego, że tak wysokie temperatury (jak na zimę) sprzyjają ekipom montażowym stolarki okiennej i drzwiowej. Nasze ekipy również korzystają z tak "ciepłej" pogody realizując kolejne zamówienia zgodnie z objętym grafikiem.

Dawniej, w czasach mroźnych zim bardzo często kupowało się okna na "zapas". Mróz zelży to będzie montaż. Obecnie nie ma takiej potrzeby. Właśnie w okresie jesienno-zimowym mamy najlepsze promocje i rabaty na nasze okna Premium firmy Vetrex, które sprzedajemy od lat. Wtedy też nasi klienci mają największą możliwość na zakup okien energooszczędnych w bardzo dobrych cenach wraz z profesjonalnym montażem.

Zachęcamy Państwa do zakupu naszych okien Premium wraz z montażem, który wykonywany jest zgodnie ze sztuką zawodu i przy użyciu najwyższej jakości materiałów budowlanych. Nasze biura handlowe w Goleniowie i w Szczecinie służą Państwu wiedzą i doświadczeniem z zakresu sprzedaży okien, drzwi, bram garażowych oraz rolet.

Pełna nasza oferta dostępna jest na naszej stronie, a dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod numerami telefonów: +48 91 469 27 11 (Szczecin) i +48 91 418 99 15 (Goleniów).

Zima nam nie straszna!

Zapraszamy.

«powrót