+48.914189915

2018-07-20

Ciepło w naszych mieszkaniach


Ciepło w naszych mieszkaniach

Upał jednak nie odpuszcza. W naszych mieszkaniach robi się coraz cieplej. Brak jakichkolwiek klimatyzatorów i wiatraków w sklepach zmusza nas do innych sposób zatrzymania ciepła. Do mieszkań polecamy Państwu rolety zewnętrzne firmy Portos i Finezja. Nasze rolety zewnętrzne zatrzymają ciepło do późnych godzin wieczornych. Ponadto będą chronić Państwa przed hałasem, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i włamaniem.

Aby rolety zewnętrzne spełniały swoje podstawowe funkcje, muszą być prawidłowo zamontowane. Nasi producenci rolet zamieszczają wraz z produktem instrukcję montażu, według której nasi doświadczeni montażyści zamontują każdy rodzaj rolet. Ważne jest też to, w jakim momencie montowane są rolety zewnętrzne. Bowiem montaż takich rolet może odbywać się na dwojaki sposób: w trakcie budowy lub w trakcie wymiany stolarki okiennej.

Nasza firma poleca Państwu następujące rodzaje rolet zewnętrznych:

Polecamy Państwu montaż takich rolet, ponieważ rolety będą służyć przez wiele, wiele lat. Ciepło nie będzie dla Państwa żadną przeszkodą. Dodatkowe informacje o naszych produktach uzyskają Państwo na naszej stronie w zakładce - rolety zewnętrzne.

Zapraszamy do naszych biur w Goleniowie, ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15 i w Szczecinie, Goleniowska 13, tel. +48 91 469 27 11, gdzie można zapoznać się z roletami jak i z ofertą okien Premium firmy Vetrex.

Polecamy.

«powrót