+48.914189915

2017-12-27

Nowe okno V76


Nowe okno V76

Nasza oferta okien firmy Vetrex powiększyła się o nowe okno V76. Okno V76 to nowatorskie rozwiązanie stosowane z myślą o indywidualnych potrzebach naszych wszystkich klientów.

Nowy produkt to kompozycja najwyższej jakości elementów takich jak:

Największą zaletą nowego okna V76 jest jego funkcjonalność. Na czym ona polega? Otóż, każdy z Państwa może zaprojektować swoje okno pod względem bezpieczeństwa, energooszczędności i estetyki. Wybór należy do klienta.

Nasze okno to 5 komorowy profil okienny o głębokości zabudowy 76mm i współczynniku przenikania ciepła Uf= 1,2 W/(m2K). Okno wyposażone w okucia ROTO NT, dwa zaczepy antywyważeniowe umieszczone każdym skrzydle rozwiernym oraz rozwierno-uchylnym. Funkcja mikrowentylacji zapewni Państwu powiew świeżego powietrza i lepszą wentylację w całym domu. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest blokada błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła w skrzydłach RU, która gwarantuje bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu okna. Ponadto zamontowane zawiasy okienne mogą utrzymać o maksymalnej nośności do 100 kg.

Nowe okno pcv V76 to idealne okna do nowych domów i idealne dla inwestorów, którzy mogą tworzyć własną wizję stolarki okiennej. My dajemy tylko narzędzia!

Warto skorzystać z możliwości nowego okna V76.

Więcej informacji o nowym oknie V76 firmy Vetrex uzyskają Państwo w naszych biurach handlowych w Goleniowie (ul. Gen. Wł. Andersa 7) i w Szczecinie (ul. Goleniowska 13).

Polecamy.

«powrót